Följ oss

08-643 60 70

Medarbetare

Vi har professionella rörmokare och VVS-ingenjörer med många års erfarenhet!


Namn: Alexander Ekberg
Titel: Projektledare, VD
E-mail: alexander.ekberg@kiror.se

Namn: Linda Lundin
Titel: Ekonomi, administration
E-mail: linda.lundin@kiror.se

Namn: Amber Sundqvist
Titel: Koordinator
E-mail: amber.sundqvist@kiror.se

Namn:Christer Malmberg
Titel: Servicechef
E-mail: christer.malmberg@kiror.se


Namn: Gustav Hiller
Titel: Projektledare
E-mail: gustav.hiller@kiror.se

Namn: Göken Åkerberg
Titel: Lagbas/Projektledare
E-mail: goken.akerberg@kiror.se

Namn: Oscar Lindberg
Titel: Kalkylator/Projektledare
E-mail: oscar.lindberg@kiror.se

Namn:Patrik Söder
Titel: Projektledare
E-mail: patrik.soder@kiror.se

KI RÖR AB © ™ 2014 All Rights Reserved     |     Vilkor     |     Cookies